NASZA PASJA

Naszą odzież doceniają przede wszystkim osoby wymagające od innych tyle samo co od siebie, dążące do doskonałości we wszystkich dziedzinach życia, które swoją przygodę ku samodoskonaleniu rozpoczęły od sportu. Projektujemy i szyjemy z myślą o nich, stawiając na najwyższą jakość tkanin, trwałość i funkcjonalność. Jednym z najważniejszych elementów przy projektowaniu nowych ubrań są zwrotne informacje od naszych klientów, które zbieramy na salach treningowych, siłowniach i matach. Dzięki temu każdy nowy produkt jest lepszy od poprzedniego, zupełnie jak nasi klienci są każdego dnia bardziej doskonali niż dnia poprzedniego.

Ambicja

i bezkompromisowość

Trec Wear to powstała w 2012 roku polska, sportowa marka odzieżowa, stworzona przez czynnych sportowców. U podstaw marki leżały dwa marzenia: brak kompromisów co do jakości i produkcja wyłącznie w Polsce. Pomimo kosztownych założeń i silnej, zagranicznej konkurencji, okazało się, że klienci podzielają nasze wartości.

PIC 2

PIC 1

STYL I INNOWACJA

Po bardzo dobrym przyjęciu naszej pierwszej, odważnej kolekcji lifestyle’owej zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty o odzież funkcjonalną, przeznaczoną dla najbardziej wymagającej grupy – profesjonalnych zawodników. Podjęliśmy to niełatwe wyzwanie, ponieważ sami bardzo czynnie uprawiamy różne dziedziny sportu i do tej pory brakowało nam wielu rozwiązań, które z powodzeniem wprowadzamy w tej kolekcji.

Siła

i rozwój

Pierwsze kroki na zagranicznych gruntach postawiliśmy w 2013 roku. Jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Czechach i Rosji. Dumnie i wyraźnie używamy oznaczenia “Made in Poland”. Okazuje się, że polska jakość i wartości robią wrażenie nie tylko w naszym kraju.